Hakkımızda

0

Sizler için her türlü blog konusunu özenle ve ayrıntılı bir şekilde paylaşacağımız www.medyablog.net adlı internet sitemiz, her geçen gün daha kaliteli blog yazıları ile sizlerle olacaktır. Hakkımızda kısmına ekleme olarak, 15.03.2019 tarihinde sitemizi yayımladık. Her türden blog yazılarını içerisinde barındırmayı hedef belirleyen sitemiz “medyablog.net” uzantısı ile hizmetinizdedir..

Misyonumuz

Blog sektöründe çok yeniyiz. Sitemizi açmadan önce paylaşacağımız yazılar hakkında uzun araştırmalar yaptık. Tek bir konuya bağlı kalmaksızın her türlü konuda sizler için içerikler hazırlamaya çalışıyoruz. İham kaynağı olarak, diğer blog sitelerinden araştırmalar yaparak çıkarımlarda bulunuyoruz. Farklı kaynaklardan elde ettiğimiz bilgileri kendi özgün düşüncelerimiz ile birleştirerek sizlere “özgün içerikler” paylaşıyoruz.

Aranıza yeni katıldık, yolun başındayız. Sitemize gerekli düzenlemeleri yaparak sizler için ilk içeriklerimizi yavaş yavaş paylaşıyoruz. Beğeneceğinizi umut eder keyifli ve eğlenceli okumalar dileriz.

Vizyonumuz

Gün geçtikçe içerik alanımızı ve konularımızı genişleterek, sizler için her alanda blog yazıları yazan bir sosyal medya platformu haline gelmek için var gücümüzle çalışacağız. “Ortaya bir şey çıkartmak istiyorsan diğerlerinden farklı olmalıdır” görüşü ve “Blog alanında her şey” adlı sloganımız ile her gün bir önceki güne göre daha fazla çalışarak ilerleyeceğiz.

Gelecek yıllarla beraber, sitemiz alanında profesyonel yazarlar ile işbirliği içerisinde olacaktır. Sizler için içerik hazırlarken, hiçbir blog sitesinden alıntı yapmamaya kesin bir deyişle olanak sağlamayacağız. Tamamen özgün içeriklerden oluşan içeriklerimiz ile size ihtiyacınız olan bilgiyi vermeye özen ve gayretle çalışacağız.

Daima ileriye!

Gelecek yıllarda sitemize ait kitap, dergi ve uygulama yayımlama projeleri de bir diğer vizyonumuzdur. Bu sayede sizlere sadece internet üzerinden değil, kitap ve dergilerden de hizmet veren bir platform haline geleceğiz.

Share.

About Author

Merhaba; Ben Eray Yalçın, blog alanında yazılar yazarak insanlara faydalı içerikler sunma konusundaki hayallerimi www.medyablog.net adlı internet sitesini kurarak gerçeğe dönüştürmedeki ilk adımı attım. Bu sitede sizlere çok fayda sağlayacak yazılar yazacağıma inanıyorum, iyi okumalar :)

Leave A Reply